تولدت مبارک

از ورای هر چه نیلگون نقره فام سوار بر تورق نفس های گرم و پر رنگ خدا شهابی دیگر درخشید و رها شد ، خورشید نتابیده سرخ شد و بدون شک زمین رقصید ، و این براده های شور و شوق وصف ناپذیر من است که می بارد بر دل آسمان . چگونه می توانم پنهانشان کنم ، مگر می شود ؟

تو حضوری سبزی همانکه می شناسمش بی تاب و پر از هق هق باران . دیده می شوی ، خوانده می شوی و لمست می کنم از اعماق . آشکارا و زلال و دل ما تنها به همین خوش است که تو را داریم . ببار ای سرود ابری و طراوت بخش این روزهای اسفندی مان باش و بمان تا همیشه خدا .

تقدیم به اسفندی هایمان به آنان که کاملا بهاری اند و پر شکوه . تقدیم به آنهایی که با قدم گذاشتن بر این دنیا سخاوتمندانه طبق های نور و غزل به دست نسیم سپردند تا موزون و بی کلام دل بی تاب زمینیان را نوازش دهند و روی بی رنگ مهتاب را گلگون سازند .

تقدیم به غروب عزیز که بی تردید طلوع تمام مهربانی هاست و مصداق بی بدیل تبلور نور و رنگ . تقدیم به زلال روشنی که با پاکدلی تمام قصور و کوتاهی ما را نا دیده گرفت .

از طرف : فریبا ،فرشیده ، آزاده ، سعید ، امید ، مسعود ، مرضیه ،رضا

                        

/ 19 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آوا

سلام خوبي آپم تشريف بياريد خوشحال ميشم

الهام کاشونی

سلام دوست خوبم به روزم [گل] روزهای خوبی برات ارزو دارم

پریسا

سلام خوبی مرسی از اینکه اومدی جالب بود بازم بیا بای [خداحافظ]

فری

کجایی پسمل... نگرانتم ... یه سر بزن[دلشکسته]

آستیاژ

سلام . تولدمبارک [هورا][گل] مدتی ست منتظر حضورتون هستم .[لبخند]

فری

من که همیشه سر میزنم... تو کم لطف شدی[دلشکسته]

بچه سیاسی

سلام وبلاگ قشنگي داري از ديدنش لذت بردم خوشحال ميشم سري هم به من بزني واگه مارا هم قابل دونستي لينك كني موفق باشي

سوسن

چشمانت را بگشا و در سراپرده وجودت جستجو کن.شقایق عشق را ببین وعظمت خلقت را نظاره کن تا شاید پرنده وجودت را در آسمان آبی قلبت پیدا کنی وبدانی که حیات تو چون شبنمی ست که از روی برگ گل می لغزدومی افتد.شبنمی که شایدچون قطرات اشک شفاف و شایدهم چون قطرات گل الودکد ر و تیره است. باشد که شبنم تو شفاف ترین شفاف ها باشد...

ali

هفت سین زندگیتان مملو از بهترینها... رضا تهرانی عزیز سال نو مبارک[گل][گل][گل]